субота, 16 січня 2016 р.

І семестр 2015/2016 н.р.

Мета докорінної перебудови сучасної школи полягає в переорієнтації на особистісно-діяльнісний підхід до кожного учня з метою надання можливостей особистісного розвитку здібностей і обдарувань, пізнавальних інтересів, підвищення загальної культури, формування громадянської активної особистості.
Саме ці завданні і визначають один із пріоритетних напрямків роботи педагогічного колективу ЕНВК №1. Успішність даного виду діяльності прослідковуються за результатами участі наших учнів у Всеукраїнських предметних олімпіадах, Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт в межах МАН України, в найрізноманітніших інтелектуальних конкурсах, турнірах і змаганнях різних рівнів – від міжнародних до місцевих.
    
Рейтинг ЕНВК №1 за підсумками ІІ (міського) етапу
Всеукраїнських учнівських олімпіад
Навчальний рік
Переможці
К-сть місць
К – сть балів
І м
ІІ м
ІІІ м
2011/2012 н.р.
4
8
24
36
68
2012/2013 н.р.
6
12
27
45
93
2013/2014 н.р.
6
19
25
52
112
2014/2015 н.р.
5
13
28
46
92
2015/2016 н.р.
6
12
24
42
90


Переможці ІІ (міського ) туру  Всеукраїнського конкурсу
предметних олімпіад в 2015/2016 навчальному році
№ за/п
П. І. учня
Клас
П. І. Б. вчителя
Предмет
Місце
      1.     
Мірошнікова Ярослава
8-Б
Ройко О.В.
Інформ.  технології
І
      2.     
Федоров Артем
9-В
Поцелуєва В.Ю.
Російська мова
ІІІ
Устименко Н.В.
Географія
ІІ
      3.     
Чорняк Анастасія
9-А
Івженко А.І.
Історія
ІІІ
      4.     
Шпак Анастасія
11-А
Горкунова О.В.
Креслення
І
Устименко Н.В.
Екологія
ІІ
  1.  
Лецин  Лоліта
11-Б
Ступачук В.В.
Педагогіка та психологія
ІІІ
  1.  
Рашкевич Олександр
11-Б
ІІІ
      7.     
Фоменко Ліна
8-Б
9-А
9-А
Кузнєцова І.С.
Обслуговуюча праця
ІІІ
      8.     
Чорняк Анастасія
ІІІ
      9.     
Торська Ніна
ІІ
  10.     
Доля Ксенія
6-А
Онищук А.Д.
Математика
ІІІ
  11.     
Чернова Ангеліна
6-А
ІІІ
  12.     
Кваша Юлія
11-А
Кириченко Л.М.
Українська мова
ІІІ
Подгорна Т.М.
Біологія
ІІ
Ковбаса Т.В.
Хімія
ІІ
Ройко О.В.
Інформ.  технології
ІІІ
  13.     
Бакасов Михайло
11-А
Ковбаса Т.В.
Хімія
ІІ
  14.     
Черватюк Анастасія
8-А
Юзюк З.Ю.
Німецька мова
ІІІ
  15.     
Гришукова Кристина
10-А
Передерій Л.В.
Українська мова
ІІІ
  16.     
Бурка Маргарита
7-Б
Ліпецька І.В.
Українська мова
ІІ
  17.     
Яцун Даря
9-А
Довженко С.П.
Німецька мова
ІІІ
  18.     
Скачок Денис
11-А
Юзюк З.Ю.
Німецька мова
ІІІ
  19.     
Яцун Даря
9-А
Гура С.В.
Англійська мова
ІІІ
  20.     
Харченко Валерія
10-Б
ІІІ
  21.     
Греченко Катерина
8-А
ІІ
  22.     
Снігар Діана
8-А
ІІІ
  23.     
Гордієнко Єлизавета
8-Б
Лохвицький В.В.
Юні знавці Біблії
І
  24.     
Лебідь Олена
6-Б
І
  25.     
Бурдун Анна
6-Б
ІІ
  26.     
Фоменко Ліна
8-Б
ІІІ
  27.     
Крепка Ірина
10-А
Юзюк З.Ю.
Німецька мова
ІІ
  28.     
Василенко Дмитро
9-А
Нечаєнко О.Г.
Технічна праця
І
  29.     
Манойлов Павло
9-Б
ІІІ
  30.     
Дмитренко Роман
9-Б
ІІІ
  31.     
Пугачов Павло
10-А
ІІ
  32.     
Черевань Валенктин
10-А
ІІІ
  33.     
Зарубін Владислав
7-Б
Іткін С.О.
Хімія
ІІІ
  34.     
Борисов Володимир
9-Б
Горкунова О.В.
Креслення
І
  35.     
Дьомінова Марина
11-Б
ІІІ
  36.     
Соболь Сергій
11-А
ІІ
  37.     
Бабич Ксен
11-А
ІІІ

Результати участі учнів ЕНВК №1 – членів ЕМАН в міській науково-практичній конференції Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:

за/п
П.І.Б.
клас
Відділ.
Назва роботи
Результат
Керівник
        1.             
Нєкрасова Анастасія
10-Б
Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства
Гендерні стереотипи в англомовних анекдотах
І
Переверзєва Н.О.
        2.             
Рашкевич Олександр
11-Б
Фразеологізми кольору в українській та англійській мовах
Заохоч.
Кузьміна Н.В.
        3.             
Сверзоленко Діана
10-Б
Австрійський та швейцарський варіанти німецької мови
Заохоч.
Гринь А.Г.
        4.             
Сініцина Єлизавета
8-А
Творчість Марії Примаченко
І
Малиніна Р.П. (від ЕМАН)
        5.             
Дмитрієнко Тетяна
Особливості написання етюду-натюрморту
ІІІ
Токарська Н.П. (від ЕМАН)
        6.             
Заболотна Марія
11-А
Історії
Залежність розвитку народної творчості від наявних природних ресурсів
ІІ
Устименко Н.М.
        7.             
Тарановський Олександр
9-В
Радянський концентраційний табір для польських військовополонених в м. Запоріжжі
І
Івженко А.І.
        8.             
Федоров Артем
9-В
Хімії та біол.
Поведінкові ознаки особистості, яка схильна до брехні
І
Ступачук В.В.
        9.             
Пугачов Павло
10-А
Технічних  наук
Енергозберігаюча програма для ЕНВК №1
ІІ
Позднякова Т.С.


 Результати участі учнів ЕНВК №1 в інтелектуальних конкурсах і змаганнях різного рівня:
№ з/п
Назва конкурсу
Предмет (напрямок)
Термін провед.
П.І. учня (учнів)
Клас (вік)
Результат участі
П.І.Б. керівників
1
Участь у програмі FLEX
англ.мова
20.09. 2015
Васильчук Поліна
9-А
1 тур
Гура С.В.
Короткова Юлія
10-Б
1 тур
Гура С.В.
Сверзоленко Діана
10-Б
1 тур
Гура С.В.
20.09. 2015, 22.09. 2015
Петруновська Олександра
10-Б
пройшла  уже 2 тура
Гура С.В.
Нєкрасова Анастасія
10-Б
пройшла  уже 2 тура
Гура С.В.
Харченко Валерія
10-Б
пройшла  до 3 туру, результати будуть в квітні
Гура С.В.
2
Шостий Всеукраїнський к-с «Гринвіч»
англ.мова
25.11. 2015
49 учнів
3-11 кл.
 Результати будуть пізніше
Гура С.В., Кузьміна Н.В., Окопна Н.А., Гринь А. Г., Переверзєва Н.О.
3
Всеукраїнський к-с з математики «Кенгуру»
математика
20.11. 2015
30 учнів
6-ті кл
 Результати будуть пізніше
Онищук А.Д
4
Обласний літ.-дослід. к-с «Патріотизм в долі Запоріжжя 2015» Обласного центру патріот. виховання молоді
історія, номінація «Патріотизм часів незалежної України»
26.11.2015
Федоров Артем
9-В
ІІ місце
Івженко А.І.
5
Обласний літ.-дослід. к-с «Патріотизм в долі Запоріжжя 2015» Обласного центру патріот. виховання молоді
історія, в номінаціїї «Патріотизм часів Другої світової війни»
26.11.2015
Тарановський Олександр
9-В
заохочувальне місце, фіналіст
Івженко А.І.
6
Міська квест-гра «Я - громадянин» Обласного центру патріот. виховання молоді
історія, правознавство
11.12.2015
Борисов Володимир, Фіберг Олександр, Тарановський Олександр, Федоров Артем, Петруновська Олександра
9-Б, 9-В, 10-А
ІІІ місце
Івженко А.І.
7
«Космічні фантазії» (міський етап)
номінація «історія та філософія»
11.12.2015
Федоров Артем
9-В
ІІ місце
Івженко А.І.
8
«Історик-Юніор Ерудит 2015»
історія
18.12.2015
Чорняк Софія, Габрух Ганна, Смородіна Діана, Криворучко Поліна
5-А,
5-Б,
7-А,
7-Б
 Результати будуть пізніше
Івженко А.І.
9
6-та Всеукраїнська гра «Puzzle» (подана заявка)
англ.мова
22.12.2015
 Група учнів
3-11 кл.
  Результати будуть пізніше
Гура С.В., Кузьміна Н.В., Окопна Н.А., Гринь А. Г.
10
«Космічні фантазії» (міський етап)
номінація «Література та журнал-ка»
11.12.2015
Харченко Ксенія
5-Б
1 місце
Белименко С.В.
Ярмоленко Яна
5-А
1 місце
Поцелуєва В.Ю.
Баришева Христ.
8-Г
1 місце
Басіч А.С.
Берегова Софія
9-А
1 місце
Кириченко Л.М.
Криворучко Поліна
7-Б
2 місце
Ліпецька І.В.
Жукова Ганна
8-Г
3 місце
Басіч А.С.
Федоров Артем
9-В
3 місце
Кириченко Л.М.
Осколкова Валерія
8-А
1 місце
Передерій Л.В.
11
К-с «Збережемо Україну разом»
Література
вересень, 2015
Жукова Ганна
8-Г
3 місце
Басіч А.С.
12
XVІ Міжнародний к-с знавців рідної мови ім. П.Яцика
Українська мова
листопад, 2015
Заболотна Поліна
8-А
3 місце-міський етап конкурсу,3 місце-обласний етап конкурсу,запрошення для участі у Всеукраїнському етапі
Передерій Л.В.
Українська мова
листопад, 2015
Чорняк Анастасія
9-А
2 місце-міський етап,4 місце на обласному етапі
Кириченко Л.М.
13
V Міжнародний мовно-літ. к-с ім.
Т.Шевченка (міський етап)
Українська мова та література
жовтень, 2015
Сербінов Іван
5-А
2 місце
Белименко С.В.
Берегова Софія
9-А
2 місце
Кириченко Л.М.
Гришукова Кристина
10-А
4 місце
Передерій Л.В.
14
Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник»
Укранська мова,література,українознавство
3 березня (подана заявка)2016
Подана заявка від 110 учнів
учні 2-11 класів
  Результати будуть пізніше
учителі МО словесності
15
Всеукр. к-с «Патріот»
Історія,українська мова та література
20.01.2016
Подана заявка від 30 учнів
учні 2-11 кл.
  Результати будуть пізніше
учителі МО словесності
16
Міський етапу Місячника знань з ОБЖ
Номінація «К-с на кращий літературний твір «Що я знаю про пожежника-рятувальника?»
листопад,2015
збірка творчих робіт учнів 5-11 класів
Учні
5-11 класів
1 місце
учителі МО словесності
17
Всеукраїнський к-с «Бобер»
Інформатика
листопад 2015
2-11 класи
Всього - 79  учн., відмін. рез-т - 1, добр. рез-т - 40 учн.
вчителі інформ-ки Ройко О.В., Рашкевич І.А., Дмитрів О.О.
18
Всеукраїнські предметні олімпіади «Олімпус»
математика
листопад 2015
15 учнів
8-Б
  Результати будуть пізніше
Ройко О.В.
19
Всеукраїнський етап к-су «Кенгуру»
математика
листопад 2015
22 учні
5-6 класи
  Результати будуть пізніше
Лиман Л.В.
20
Проект «Міксіке в Україні»
математика
(міський етап)
32 учні
8-Б
Увійшли в п'ятірку  «Кращі класи в Україні»
Ройко О.В.
Група учнів
Поч. школа
участь
Дмитрів О.О.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар