пʼятниця, 22 лютого 2019 р.

ВІТАЄМО!!!

Переможці у Всеукраїнських предметних олімпіадах 2018/2019 н.р.


Участь учнів ЕНВК №1 в предметних олімпіадах в 2018/2019 н.р. 
(міський і обласний етапи)
№ за/п
П.І.Б. учня
Клас
Предмет (напрямок)
Результат участі
П.І.Б. вчителя
1
Собковська Валерія Віталіївна
10-А
фізична культура
ІІ (м.)
Риболова Г.І.
укр.мова та літ-ра
III (м.)
Пилипенко Л.Д.
німецька мова
ІІІ (м.)
Ткаченко З.Ю.
англійська мова
II (м.)
Окопна Н.А.
2
Лавров Олексій Сергійович
10-А
німецька мова
ІІІ (м.)
Ткаченко З.Ю.
економіка
ІІ (м.)
Зикіна В.О.
3
Фоменко Ліна Віталіївна
11-Б
юні знавці Біблії
ІІІ (м.)
Лохвицький В.В.
4
Смородіна Діана Сергіївна
10-А
економіка
І (м.)
Зикіна В.О.
5
Заболотна Поліна Сергіївна
11-А
укр.мова та літ-ра
III (м.)
Передерій Л.В.
екологія
ІІІ (м.)
Подгорна Т.М.
6
Гайтота Аліна Валентинівна
10-А
німецька мова
ІІ (м.)
Ткаченко З.Ю.
7
Доля Ксенія Дмитрівна
9-А
укр.мова та літ-ра
II (м.)
Передерій Л.В.
біологія
ІІІ (м.)
Волкова Л.Л.
8
Левченко Олексій Дмитрович
11-Б
юні знавці Біблії
ІІ (м.)
Лохвицький В.В.
історія
ІІІ (м.)
Лохвицький В.В.
9
Мірошникова Ярослава Олександрівна
11-Б
інформ. технології
ІІ (м.),  ІІ (обл.)
Ройко О.В.
10
Бурка Маргарита Андріївна
10-Б
англійська мова
III (м.)
Кузьміна Н.В.
11
Зарубін Владислав Володимирович
10-Б
географія
ІІІ (м.)
Устименко Н.В.
12
Северина Дар'я Павлівна
7-А
хімія
ІІІ (м.)
Ковбаса Т.В.
13
Закора Олександр В'ячеславович
9-А
фізична культура
ІІ (м.), ІІІ (обл.)
Ткаченко В.В.
14
Черватюк Анастасія Сергіївна
11-А
німецька мова
ІІІ (м.)
Ткаченко З.Ю.
15
Осколкова Валерія Віталіївна
11-А
педагогіка і психологія
ІІІ (м.)
Ступачук В.В.
16
Криворучко Поліна Максимівна
10-А
педагогіка і психологія
ІІ (м.)
Ступачук В.В.
17
Талалаєва Анна Миколаївна
9-В
біологія
ІІІ (м.)
Волкова Л.Л.
18
Малихін Андрій Романович
10-Б
хімія
ІІІ (м.)
Іткін С.О.
19
Михайлова Катерина Євгенівна
9-Б
обслуговуюча праця
І (м.), ІІІ (обл.)
Виговська Л.М.
20
Маловичко Ірина Сергіївна
9-А
обслуговуюча праця
ІІ (м.)
Виговська Л.М.
21
Чорняк Софія Володимирівна
8-А
обслуговуюча праця
ІІ (м.)
Виговська Л.М.
22
Василенко Андрій Станіславович
9-А
технічна праця
ІІІ (м.)
Нечаєнко О.Г.
23
ВащілінДаниїл Русланович
9-В
технічна праця
ІІІ (м.)
Нечаєнко О.Г.
24
Сіденко Павло Віталійович
9-А
технічна праця
ІІ (м.)
Нечаєнко О.Г.
25
Обухов Ілля Євгенович
11-А
англійська мова
ІІ (м.)
Окопна Н.А.
26
Погрібний Геннадій Семенович
10-А
географія
ІІІ (м.)
Устименко Н.В.
28
Гордієнко Єлизавета Володимирівна
11-Б
юні знавці Біблії
І (м.), ІІІ (обл.)
Лохвицький В.В.
29
Лебедь Олена Олегівна
9-Б
юні знавці Біблії
ІІ (м.)
Лохвицький В.В.
30
Соколова Катерина Олегівна
11-Б
рос.мова та літ-ра
ІІ (м.)
Басіч А.С.
31
Бурлч Олексій Анатолійович
8-А
хімія
ІІІ (м.)
Іткін С.О.

Немає коментарів:

Опублікувати коментар